Firma
Email Drukuj PDF

ECO-CLEAN to firma techniczno-handlowa od 1991r. działająca na rynku komunalnym.

Od początku naszej działalności zajmujemy się wprowadzaniem na rynek nowoczesnych, proekologicznych technologii. Jako jedni z pierwszych w kraju (już w roku 1992) przyczyniliśmy się do wdrożenia systemów związanych z segregacją odpadów, dostarczając odpowiednio przystosowane pojemniki oraz pojazdy z osprzętem do ich obsługi. Naszym osiągnięciem było również spopularyzowanie pojazdów wielofunkcyjnych, które dzięki możliwości szybkiej i bez narzędziowej wymiany osprzętu mogą być wykorzystywane przez cały rok, stanowiąc dla przedsiębiorstw komunalnych najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Proponujemy rozwiązania dopasowane do nietypowych i indywidualnych problemów każdego klienta jak np.: usuwanie gumy do żucia, usuwanie graffiti i inne.

Jesteśmy importerem i wyłącznym przedstawicielem renomowanych europejskich producentów: pojazdów wielofunkcyjnych, zamiatarek elektrycznych, śmieciarek, systemów segregacji odpadów, zamiatarek drogowych, żurawi, urządzeń hakowych, bramowych, osprzętu zimowego, osprzętu do pięlegnacji zieleni. Sprzedaż i serwis prowadzimy na terenie całego kraju.

Jesteśmy aktywnym członkiem Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast.

"ECO-CLEAN" DLA GOSPODARKI ODPADAMI

stat4u